Tady bych měl o sobě

"povídat dechberoucí příběh...", "říkat, jak jsem super?", "prozradit tajnosti?", "...no, raději se stručně popíšu :-)"

filip bartoš weboo zlín

Mládežník ze Zlína, Ludkovic, Luhačovic nebo z Otrokovic?

Jsem obyčejný ogar z malé dědinky Ludkovice, která je kousek od lázeňských Luhačovic. Většinu studijního času jsem strávil v krajském Zlíně. S přítelkyní bydlíme v Otrokovicích.

Na tento kraj nedám dopustit. V Ludkovicích máme úžasnou krajinu, pravou trnkovou a šikovné cérky. Zlín se stává atraktivním místem pro business, studium a sport. Otrokovice jsou skvělou dopravní spojkou.

Chci, aby tento kraj rostl, a proto pomáhám nejen místním středně velkým firmám s online marketingem. Pracuji a podílím se na růstu digitální agentury Weboo

Pohyb, pohyb...

Z největší části jsem fotbalista. Nepatřím mezi kverulanty, hraji za své Ludkovice krajskou I.B třídu a společně s kamarády každou neděli bavíme lidi na vesnici. A v severním Londýně existuje jen jeden červený klub :-)

Mimo to se učím držet raketu v ruce a sleduji tenis. Na mém Twitteru o tom píšu často.

Od počítačů si hlavu čistím v různých kopcích a polích. Na cestu si beru svoji dalmatinku Miu (kvůli které jsem vytvořil Mapu Dalmatinů) a různé foťáky a kamery.

Dávám prostor značkám

K technologiím mám víc než blíž. Jako pravého mileniála mě nezastihnete bez něčeho "chytrého". Ale neupínám se na jednu značku nebo na jeden model. Zkoušel jsem první iPhone, rukama mi prošly různé Androidy a ještě donedávna jsem věřil Windows Phone. Vybírám si vhodné přístroje pro svoji práci a proto, abych byl dostupný kdekoliv.

Padli jsme si do oka?
Nemusíte psát maily.
Volání nám ušetří čas :-)