SEO optimalizace pro vyhledávače Zlín

Nechtěl jsem to dělat, nechtěl jsem to psát. Dělal jsem mezikroky, které tomu měly zamezit. Přesto musím na svém webu vystavit tuto protivnou stránku s názvem SEO optimalizace Zlín, což už se dávno nepoužívá, ale jak vidíte, tak pořád musím.

 

Našli jste mě a nechcete číst další omáčku? Rovnou mi napište či zavolejte!


Tato tzv. landing page by nikdy nevznikla, kdyby platilo, co hlasá Google, co hlásají přední SEO konzultanti na celém světě a podle čeho by se měl směr tohoto oboru ubírat, tedy „tvořit obsah hlavně pro uživatele”.

Ano, to přesně můj web splňuje – unikátní obsah bez omáčky, s tvrdými fakty a ještě v co nejjednodušší kódové formě.

K tomu si ještě připočtěme, že odkazy na web filipbartos.cz jsou z kategorie těch lepších a tematicky spojených s optimalizací.

Prostě perfektně připravená půda k tomu, abych nemusel sepisovat tento nesmysl, ve kterém budu odpovídat na několik otázek.

Proč používám neexistující spojení SEO optimalizace?

Neexistuje, a co? Jednou jste to začali psát do knih, do článků a používali jste to na přednáškách, a někdo to pořád čte, pořád používá a pořád tak vyhledává.

Proč jsem se nedostal na první pozice, když tvrdím, že to dokážu u někoho jiného?

Klasická kovářova kobyla... bohužel jsem (relativně) mladý, s online marketingem jsem začal asi tak o 10 let později než známější kolegové a to znamená, že:

  • Mám o 10 let mladší stáří domény
  • Mám 10 let skluz v budování zpětných odkazů
  • Mám mínus 10 let možností budovat brand nebo nakoupit levně jiný druh inzerce
  • A dalších milion důvodů...

Takže pokud naklusáte s čerstvě upečeným e-shopem, že chcete zapnout SEO, tak si na to raději dejte panáka...

Proč si myslím, že jsem dobrý SEO konzultant?

Minimálně pro Zlínský kraj platí, že zde nenajdete nikoho, kdo by se pravidelně školil a seznamoval s aktuálními trendy. Vyplývá to z účasti na specializovaných akcích pro SEO, jakými jsou např. SEO restart či SEO Loger. Ta je tvořena převážně lidmi z Brna, Prahy či Ostravy. Doporučuje mne například známá platforma Shoptet a jsem certifikováný Collabim specialista.

 

A stejně jako útočník ví, že když dává góly, tak je dobrý, tak i SEO konzultant ví, že pokud má podložené výsledky a spokojené klienty, tak dělá svoji práci dobře.

Proč SEO Zlín?

Nebojte, pomáhám firmám z celé republiky. Ale ve Zlíně mám své sídlo a kancelář. Zlín je srdcová záležitost a firmy z našeho kraje jsou pro mě prioritní. Navíc si při práci zakládám na pravidelných osobních setkáních. A pomáhám si tím správným nastavením profilu Moje Firma na Google.

Proč i přes to vše přináším přidanou hodnotu?

Nezažil jsem dobu patičkového odkazování, prasení na klíčová slova a garancí prvních pozic. Učil jsem se a stále se učím jen s aktuálními trendy v online marketingu. To znamená, že vám z velké většiny nedoporučím SEO bez PPC a nebudu Vám optimalizovat zastaralý web. A asi Vám díky SEO řeknu věci, které Vás překvapí, protože jste od bývalé agentury nebo webového studia slyšeli přesně opak...

 

Zní to důvěryhodně? Uvěřitelně? Tak fajn. Pojďme spolu makat na Vašem zisku!

 SEO Zlín Filip Bartoš

Dočetli jste až sem? Asi zas tolik nenudím... mrkněte ještě na nejčtenější příspěvky:

 

Joomla SEF URLs by Artio